Projects Projekty

WOOWOO.cz

WOOOWOO.cz je můj internetový obchod, kde prodáváme originální popkulturní placky s vlastními motivy. E-shop je sice mladý, knihovna produktů ale stále roste a v současnosti sestává z více než 150 různých odznáčků. Placky neprodáváme jen na internetu, ale také na festivalech, na kterých patříme mezi nejpopulárnější prodejce.

WOOWOO.cz is my own internet shop, where we sell original, mostly geeky, buttons with custom designs. It’s still quite new, but the library of designs is ever growing, currently consisting of more than 150 different badges. Not only are we selling on the internet, but we can also be approached at a lot of conventions and festivals, being one of the most popular sellers there.

www.woowoo.cz

Herní mánie

Jedná se o malý český web zaměřený na freewarové hry. Nejenže zprostředkovává stažení a hraní samotných her, ale poskytuje také pečlivé informace o každém titulu a jeho tvůrcích. Věřím, že každý vývojář si zaslouží svůj díl pozornosti, a tak se já a můj tým snažíme návštěvníkům Herní mánie ukázat, že za každým projektem stojí (nejeden) člověk.

I am also a founder of a small Czech website focused on freeware games. It provides games themselves as well as thorough information about the titles and their creators. I believe every developer deserves some attention and my team and I are trying to enlighten our visitors, show them that there is a (group of) human being(s) behind every project.

www.hernimanie.cz

Korektor

Korektor je stripový komiks o českém jazyce, který vytvářím společně s Vilémem Koubkem. Komiks se začal objevovat na internetu pravidelně v roce 2013 a během jednoho roku získal velkou fanouškovskou základnu. Na podzim roku 2014 Korektor dokonce vyšel knižně pod nakladatelstvím Plus.

Korektor is a popular comic about Czech language made by me and a very talented writer Vilém Koubek. The comic started to appear regularly on the internet in 2013, but within only one year, it gained a huge fan base and got itself even a printed book.

www.korektor.the-comic.org